Trendoda | Özel Tasarım Butik Ürünler... , Trendoda | Özel Tasarım Butik Ürünler... , SepetSEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok
Trendoda | Özel Tasarım Butik Ürünler... , Trendoda | Özel Tasarım Butik Ürünler... , Sepet SEPETİNİZ
Sepetinizde ürün yok

İade Politikası

 

Trendoda.com üzerinden almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren on beş (15) günlük süre içinde satın almaktan vazgeçerek teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranız ve iade sebebinizi içeren bir talep yazısı veya e-posta bilgilendirmesi ile iade edebilirsiniz. Trendoda.com üyesi iseniz "Hesabım / İade Taleplerim" menüsünden iade kaydınızı oluşturabilir ve takip edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünü almaktan vazgeçmeniz halinde, kargoya teslim edilmeden önce tarafımıza ulaşarak siparişini iptal etme hakkına sahipsiniz.

Ürününüz elinize ulaştığı ilk anda kargonuzu teslim alırken mutlaka kontrol ederek almanızı ve bir hasar olduğu takdirde bunu kargo yetkilisine bildirip tutanak ile kayıt altına almanız gerekmektedir.

Kullanılmış veya hasar görmüş ürün / ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

Faturası kurumlar adına düzenlenen siparişlerin iade işlemleri, iade faturası düzenlenmediği takdirde tamamlanamaz.

Kurulum yapılan mobilya ürünlerinde, orjinal ambalajlı paketleri açıldığından ve sıfır ürün niteliğini kaybettiğinden dolayı ürün iadesi alınmamaktadır.

Hasarlı olduğunu düşündüğünüz ürün veya ürünlerin resimlerini karşıdan bakıldığından detaylı olacak şekilde çekip sipariş numaranız ile birlikte destek@trendoda.com adresimize talebinizi iletmeniz gerekmektedir.Uzman ekiplerimiz konuyu 2 iş günü içerisinde inceleyerek tarafınıza dönüş yapacaklardır.

Ücretsiz Kargo kampanyası ile oluşturulan siparişlerin iptal/iadesi olursa ve kalan tutar kampanya şartını sağlamıyorsa iade edilecek ürün bedelinden kargo ücreti düşülür.

İade talebiyle trendoda.com’a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları müşteriye aittir.

Ürünü iade etmeniz veya alışverişinizden caymanız halinde, iade edilen ürün / ürünlerin tarafımıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilerek beş (5) iş günü içerisinde ürün bedeli iade edilir. Ürün iade şartlarına uygun değilse adresinize geri gönderilir.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün tutarı 7 gün içerisinde bankaya iade edilir. Bundan sonraki süreçte tutarın hesabınıza yansıması tamamen banka işlem süreçleri ile alakalıdır. Bankanız tarafından iadenizin geri ödenmesi taksitli olarak kartınıza yansıtılır.

 

 

 

 

Sizlere daha iyi bir hizmet vermek için çerezleri kullanırız. Sitemizi kullanarak çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi için : Kişisel Verilerin Korunması Kanunu X