Hakkımızda

         

2008 yılında mimari proje, gayrimenkul değerleme uzmanlığı, iç mekan tasarım ve özgün tasarım mobilya üretimi yaptığımız Saray Yapı Mimarlığı kurduk. 10 yılı aşkın süredir de Türkiye’nin çocuk mobilya sektörünün MDF lake üretiminde lider markası MELTEM BEBEK & GENÇ ODASI ’nın ve Türkiye’nin bebek odası tekstil ürünlerinin lider markası FUNNABABY ’nin Trabzon, Samsun ve Ordu bayiliklerini yapmaktayız.

Sitemizde sunduğumuz Butik Avize ve Butik Cibinlik tasarım ürünlerimizi daha önce kendi perakende mağazalarımızda satışını yaparken, şimdi “trendoda.com” ile sizlerle buluşturuyoruz.

Özgün tasarımlar, ürün çeşitliliği ve satış sonrası hizmet anlayışımızla tamamı el yapımı butik ürünlerimizi sizlere sunarken; ilkemiz kaliteli üretim, güven ve %100 müşteri memnuniyetidir.

trendoda.com ‘da özel imalat butik avize, butik cibinlikler dışında bebek odaları, ranzalar, beşikler ve ev tekstil ürünlerini de bulabileceksiniz.

Hikayemizin ilerleyen bölümlerinde ürün çeşitliliğini arttırırken, kalite ve güven denildiğinde aklınıza gelecek bir e-ticaret sitesi olmak istiyoruz.

Bizi facebook, instagram, twitter, pinterest adreslerimizden de takip edebilirsiniz.

Instagram: @trend_oda

Facebook: @trendodam

Twitter: @trendoda

Pinterest: @trendoda

Sevgi ve Saygılarımızla…